English Èesky

CHOVATELSKÁ STANICE
PAPILLONŮ A BORDER KOLIÍ

Odkazy

KLUBY - BORDER KOLIE
www.bcccz.cz - BCCCZ
www.kpop.cz - KPOP
www.kchmpp.cz - KCHMPP
www.cmku.cz - ČMKU

CHOVATELSKÉ STANICE V ČR
www.aibara.estranky.cz - Aibara
www.alkyra.estranky.cz - Alkyra
bolkovskydvur.weebly.com - Balarat
www.bordercollie.cz - Black Chevers
www.bohemiaalke.com/bordercollie.htm - Bohemia Alke
rancuoblak.weebly.com - Cloudy ranč
www.zuza.estranky.cz - Corlan Gi
deabei.com - Deabei
www.borderkolie.eu - Devon Exe
www.volny.cz/bordercollie - Foxy Fox
www.gaskoprim.com - Gasko Prim
www.agroturistika.org - Gulden land
hamyfa.webnode.cz - Hamyfa
www.psi.elsec.cz - Hola-Hopa
miveko.eu - Miveko
segibo.webnode.cz - Segibo
speedydream.wgz.cz - Speedy Dream
www.tender-flash.com - Tender Flash
www.border-collie.cz - Tennant
www.mladata.info/borderky - Z Bengasu
www.borderkolie.websnadno.cz - Z Černobílých
dw2th.sweb.cz - Z Temného hvozd

KLUBY - PAPILLONI
MKSK - www.mksk.cz
KCHMPP – www.kchmpp.cz
Exotic klub - exoticklub.cz/main.htm
ČMKU - www.cmku.cz

CHOVATELSKÉ STANICE V ČR
Arthur Bell - www.arthurbell.cz
Attomba - www.barbieatik.estranky.cz
Benpar Bohemia - www.benparbohemia.wbs.cz
Brilliant Bohemia - www.brilliant-bohemia.wgz.cz
Camilla Altair - www.altair.websnadno.cz
Dejvické kvítko - www.hachle.cz
Emia Alva - www.emia-alva.wz.cz
Filo Castelo - www.filocastelo.estranky.cz
Hrabovký ráj - www.hrabovskyraj.cz
Hravý dům - www.hravy-dum.cz
Hroznový květ - www.hroznovy-kvet.mypage.cz
Iremir - www.sweb.cz/iremir
Jet Bat - www.jetbat.cz
Kouzelná hůrka - www.papilloni.unas.cz
Královská manta - www.badasek.websnadno.cz
Motýlek z Nevady - www.motylekznevady.cz
Motýlí hrádek - hovna-stanice-motyli-hradek.webnode.cz
Od Čeníčka - www.odcenicka.cz
Porubský květ - www.porubskykvet.cz
Rainbow Beam - www.cleo.estranky.cz
Sweet Secret - www.antony.ic.cz
Z hradu Pajreku - slahunkovi.sweb.cz
Z krve Orthosovy - www.papillons.eu
Z Pelinských luk - www.zpelinskychluk.wz.cz
Z labského přívozu - www.labskyprivoz.tix.cz

Fotografování psù a tvorba webů pro chovatele - Eva Černohubová

návštěv